i

Hotel Vion

Hotel ViOn

Hotel ViOn

Hotel ViOn sa nachádza v malebnom prostredí pohorí Tribeč a Pohronský Inovec, neďaleko mesta Zlaté Moravce na trase Nitra – Banská Bystrica.

Stravovanie
Kapacita 120 miest v reštaurácii je predurčená nielen pre ubytovaných hostí, ale aj na rôzne spoločenské udalosti (svadby, stužkové a recepcie). Vďaka vynikajúcim kuchárom je možnosÅ¥ širokého výberu chutných teplých a studených jedál.
Ubytovanie
Kapacita je 45 lôžok v dvoj a trojlôžkových izbách s kompletným sociálnym zariadením a televízorom.
Služby
V hoteli ViOn sú pre hostí k dispozícii: bazén, sauna, perličkový kúpeľ, škótske striky a masáž. Pre športové kluby ponúkame možnosÅ¥ sústredení a prenájmu futbalových ihrísk.

Hotel ViOn – zariadenie, poskytujúce okrem základných aj iné doplnkové služby, veľmi vhodný na športové sústredenia, nakoľko v areáli hotela sú 4 ihriská ( 1 umelý trávnik 4-ej generácie, 2 ihriská spĺňajú parametre UEFA ).
Okrem toho v rámci kongresovej turistiky ponúka 2 školiace miestnosti o kapacite 20 a 50 miest s kompletným vybavením školiacou technikou – magnetická tabuľa, premietacie plátno a pod.

Zámery manažmentu hotela v budúcnosti uvažujú o rozšírení ubytovacích kapacít, s výstavbou tenisového kurtu a športovej haly.

Kontakt:
Hotel ViOn
Továrenská 64
953 01 Zlaté Moravce

Tel./fax: +421 37 6421 405 – 6
E-mail: hotelvion@vion.sk
www.hotelvion.eu